fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Anaokulu Fiyatları

Anaokulu ve Kreş Fiyatları
2019

2018 - 2019 Anaokulu ve Kreş Fiyatları

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından zorunlu hale getirilen okul öncesi eğitim, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Her bireyin temel eğitim dönemi öncesinde ihtiyacı olan bilgi ve becerilerinin temellerinin atıldığı anaokulu dönemi, bakanlık tarafından zorunlu hale getirildikten sonra "Anaokulu ücretli mi?" sorusunu da akıllara getiriyor. İster devlet, ister özel kurumlar olsun, ana okullarının sunduğu temel eğitim ve hizmetler göz önüne alındığında, anaokulu eğitimi temel bir ücret düzeyinden başlamakta olup, kurumların çocuklara sunduğu eğitim ve imkanlar dahilinde fiyatları değişiklik göstermektedir.

Özel Beylikdüzü Yasemin Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki çocukların, ihtiyaçları olan temel bilgi ve eğitim hizmetini onlara sunmaktadır. Kreş fiyatları çocukların yaşı, alacakları özel eğitim ve hizmetlere göre farklılık göstermektedir. En iyi eğitim imkanlarını alanında profesyonel eğitmenler eşliğinde sunan kurumumuz, ailelerin bu hizmetlerden faydalanabilmesi ve çocuklarının en iyi okul öncesi eğitime sahip olabilmesi için çeşitli fiyat ve ödeme kolaylıklarını da onlara sunmaktadır.

Neden Özel Beylikdüzü Yasemin Anaokulu?

Özel Yasemin Beylikdüzü Yasemin anaokulu çocukların fiziksel gelişimlerinden zihinsel gelişimlerine, bireysel yeteneklerinden benlik duygusunun oluşturulmasına kadar, çocukların ihtiyacı olan her alanda onlara destek vermekte ve donanımlı bir eğitim imkanı sunmaktadır.

Veliler bu özel eğitim imkanlarını tanımak, anaokulu kayıt fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak, kurumumuzda çocuklarımıza sunduğumuz hizmetlere ortak olmak için, kurumumuzu istedikleri zaman ziyaret edebilir ve detaylı bilgilere sahip olabilirler.

Çocuğunuz İçin En İyisi

Özel Yasemin Beylikdüzü Anaokulu, çocuğunuz için özel eğitim programları hazırlayarak, hayatın başlangıcında onların yanında olmakta ve kendi başlarına yeten bireyler olarak yetişmeleri için çalışmalarını devam ettirmektedir. Çocuğunuzun en iyi okul öncesi eğitimi alması ve size özel anaokulu fiyatları için tüm iletişim kanallarımızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilir, geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine katkı sağlayabilirsiniz.